Nädal koolis

• TEGUTSEME TÄIEGA !

25.09-30.09

JA JUBA NAD ONGI TAGASI! Vaata nende lugusid siit! ... (18. sept. — 24. sept.-ni osalesid 4 õpilast ja 3 saatjat projektiga "Arthera"  Leedus)

• Esmaspäeval, 26. sept. lähevad õp. Virge kl. lapsed tutvuma kodukandiga Sõmerul
  • Teisipäeval veedavad arendusrühma lapsed hommikupooliku Tamsalu seikluspargis
  • Teisipäeval kell 18:00 LASTEVANEMATE INFOTIND ZOOMIS (link sisenemiseks on e-koolis)
  • Kolmapäeval majas IT-abi
  • Kolmapäeval kell 10:30 lähevad õp. Monika ja õp. Signe kl. lapsed Tamsalu Kultuurimajja SIPSIKUT vaatama
  • Kolmapäeval kell 12:30 toimub Rohekooli töörühm
  • Kolmapäeval kel 14:00 seiklevad kasv. Merlini lapsed Tamsalu seikluspargis
  • Neljapäeval kella 09:00 läheb kasv. Oivi rühm Rakvere Linnakodaniku majamuuseumisse
  • Neljapäeval toimuvad Tartus EO võistlused bowlingus. Väljasõit kell 12
  • Neljapäeval külastavad hooldusklassid koos Renneli ja Kaire rühmaga Tallinna botaanikaaias KIKi projekti õppeprogrammi "Amps troopikast"
  • Reedel majas külalised Rakvere lasteaiast "Triinu"
  • Reedel kell 09:50 mm-saalis koolipere SÜGISPIDU
  • Reedel kell 10:45 ÕPILASKOJA koosolek.

Häälte kokkulugemise tulemusena on 2022/2023 õa ÕPILASKOJA KOOSEISUS järgmised õpilased:

Reino Kungla
Hanna-Liisa Raudanen
Merlin Altmäe
Kert Seimar
Kaspar- Sulev Ilves
Andreas Meier
Marten Malberg
UUS Õpilaskoda koguneb järgmisel reedel, 30. sept. kell 10:45.

------------------------------------

RAAMATUKOGU avatud

Esmaspäeval kella 13:30-15:00

25.09-30.09

• Teisipäeval veedavad arendusrühma lapsed hommikupooliku Tamsalu seikluspargis
  • Kolmapäeval majas IT-abi
  • Kolmapäeval kell 12:30 toimub Rohekooli töörühm
  • Kolmapäeval kel 14:00 seiklevad kasv. Merlini lapsed Tamsalu seikluspargis
  • Neljapäeval toimuvad Tartus EO võistlused bowlingus. Väljasõit kell 12
  • Reedel majas külalised Rakvere lasteaiast "Triinu"
  • Reedel kell 09:50 mm-saalis koolipere SÜGISPIDU
  • Reedel kell 10:45 ÕPILASKOJA koosolek.

Reino Kungla
Hanna-Liisa Raudanen
Merlin Altmäe
Kert Seimar
Kaspar- Sulev Ilves
Andreas Meier
Marten Malberg
UUS Õpilaskoda koguneb järgmisel reedel, 30. sept. kell 10:45.

------------------------------------

RAAMATUKOGU avatud