Vastuvõtt

Õpilaskodu

PORKUNI KOOL ON ÕPILASKODUGA RIIGIKOOL ERIVAJADUSTEGA LASTELE.

Õpilaskodu sarnaneb kodule. Ruumi jagub kümnele õpilasperele. Ühes peres on garderoob, avatud köök-elutuba, 3 magamistuba ja pesemisruumid, kus saab üheskoos telerit vaadata, arvutit kasutada, kokata, mängida ja meisterdada. Oleme uhked mängulise õueala ja suurepäraste loodusradade üle.

Õpilaskodus elavad õpilased esmaspäevast reedeni.

Õpilaskodu koha vajaduse otstab kooli juhtkond lapsevanema avalduse alusel, tehes koostööd lastekaitsetöötajaga ning pidades silmas eelkõige õpilase huve.

Õpilaskodus elamine ja toitlustamine on õpilasele tasuta.

Õpilaskodus elavad õpilased esmaspäevast reedeni.

Õpilaskodus elamine ja toitlustamine on õpilasele tasuta.