TEATED

“Aasta meister” on Galina Zujeva

PALJU ÕNNE!

Info lapsevanematele:

• Edastame info ministeeriumist ja soovitame väga osaleda.

Koolide avatuna hoidmisel on väga tähtis võimalikult kõrge koolipere vaktsineerituse tase. Laste vaktsineerimise teemadel on lapsevanematel ja ka lastel endil erinevaid kõhklusi ja küsimusi ning sageli vajatakse enne vaktsineerimisotsuse tegemist täiendavat nõustamist. Lapsevanemad saavad oma küsimustele vastused ning põhjaliku ülevaate laste vaktsineerimisest koroonaviiruse vastu 1. detsembril kl 16-17 infotunnis. Vaktsineerimisest räägivad ning küsimustele vastavad perearstid Marje Oona, Piret Rospu ja Triin Perkson ning lastearst Eda Tamm. Veebiseminar jääb ka järelvaadatavaks. Detsembris on kavas ka venekeelne infotund.

Lisainfo ja veebiülekanne on leitavad Facebookist.

Heade soovidega

Piret Tislar, koolijuht

------------------------------------------------

---------------------

• 2022/23 õppeaasta avaaktus toimub teisipäeval, 30. augustil 2022 kell 14.00

Rõõmsat ja tegusat õppeaastat soovides

koolijuht Piret Tislar

• 2021/2022 õa tegijad

“Aasta naerutigu” on Marina Timoškova
“Aasta säde” on Mairi Luik
“Aasta kangelane” on Monika Kukk
“Aasta tuhinapõhine tegutseja” on Urve Karp
“Aasta meister” on Galina Zujeva

PALJU ÕNNE!

Info lapsevanematele:

• Edastame info ministeeriumist ja soovitame väga osaleda.

Lisainfo ja veebiülekanne on leitavad Facebookist.

Heade soovidega

Piret Tislar, koolijuht