TEATED

-----------------------------------------------

Loe õpilaskoja liikmete intervjuusid meie kooli töötajatega

----------------------------------------------

LP: LAPSEVANEMAD!

Õpetajate streigi ajal on Porkuni kool avatud ning toimub tavapärane õppetöö.

Streikivate õpetajate tunnid asendatakse.

Head
Deili Matson

• Hea lapsevanem!

Porkuni Koolis toimub 25. oktoobril kell 9:30 - 15:00 sporditurvalisuse loengupäev

---------------------------------------------------

----------------------------------------------------

• Head hoolivad hooandjad! (ava kõrvalolev pilt)

Kui me mai alguses oma kooli ajaloo esimese hooandja projekti üles sättisime, siis ei julgenud me veel loota, et elektrilise kastiratta soetamiseks vajamineva summa kokku saame.

Ometi läks nii, et tervelt 7 päeva enne projekti lõppu oligi summa koos.

Ühtekokku panustas meie unistuse täitumisse 141 imelist hooandjat. Seda on rohkem, kui meie koolis õpilasi!

Me oleme ülitänulikud!

Esimese tänuväljendusena koostasime elektroonilise tänukaardi kõigi hooandjate nimedega. See jääb meie kooli kodulehele tänutähena särama.

Kõigi eelduste kohaselt jõuab ratas Porkunisse augustis 2023.

Aitäh kõigile!

Porkuni koolipere

• Piirinihutaja nominent 2023 - TRIINU UUTAR

Palju-palju õnne ja edu edaspidiseks, armas noor kolleeg!

Triinu Uutar: "Täna on minu jaoks tähenduslik päev. Ei, ma ei võitnud Tiina Kallavuse nimelist Piirinihutaja auhinda, aga ma võitsin palju rohkem. Minu nominatsioon oli kategoorias: "Õpetajad, kes annavad endast rohkem kui oodatud". Ja see ongi minu võit. Olla õpetajana märgatud oma kolleegide poolt, kes on pisarais kui sa neid tänad märkamise eest, siis see tunne on lihtsalt ülim. Eriti kui ma lihtsalt teen iga päev asja, mida ma armastan. Aga ju ma siis teen õiget asja!
Aitäh minu armsad kolleegid Tiina Sulg, Galja Mustu ja Piret Tislar selle suure tunnustuse eest! Olen siiralt ja südamest Teile tänulik!!!! Sõnu jääb lihtsalt väheks! AITÄH!!! Aitäh Tartu Herbert Masingu Kool!"

--------------------

• Erasmus+ (KA122-SCH Short-term learning mobilities) project by name “MatheMusic: Mathematics as a Tool for Learning Music” lasts from 2022 to 2024.  In addition to Porkuni School, 2 schools are involved in the project: Srednja škola Centar za odgoj i obrazovanje from Croatia and Specjalny osrodek szkolno – Wychowawczy from Poland. The project's activities are: job shadowing and training.

1st project mobility in Estonia, Porkuni 16-20.01.2023

---------------------

• 6. oktoobril 2022 toimus Lääne-Virumaa Aasta õpetaja vastuvõtt Sõmerul, mida korraldas Lääne-Virumaa Omavalitsuste Liit.
- Aasta klassiõpetaja kategoorias nomineeriti meie õpetaja Anu Aas.
- Aasta õppeasutuse juhi kategoorias nomineeriti meie õppejuht Urve Karp.
- Aasta haridusteo kategoorias saime laureaadiks õpilaskoja loomise eest Porkuni Koolis. Auhinda käisid vastu võtmas Kaire Kaljuvee ja Taive Kallas.
Me teame, et silmapaistvad tulemused sünnivad vaid koostöös. Seega kuuluvad tänusõnad ja õnnesoovid kõigile Porkuni koolipere liikmetele!

• 2021/2022 õa tegijad

“Aasta naerutigu” on Marina Timoškova
“Aasta säde” on Mairi Luik
“Aasta kangelane” on Monika Kukk
“Aasta tuhinapõhine tegutseja” on Urve Karp
“Aasta meister” on Galina Zujeva

PALJU ÕNNE!

------------------

LP: LAPSEVANEMAD!

Õpetajate streigi ajal on Porkuni kool avatud ning toimub tavapärane õppetöö.

Streikivate õpetajate tunnid asendatakse.

Head
Deili Matson

• Hea lapsevanem!

---------------------------------------------------

----------------------------------------------------

• Head hoolivad hooandjad! (ava kõrvalolev pilt)

Ometi läks nii, et tervelt 7 päeva enne projekti lõppu oligi summa koos.

Me oleme ülitänulikud!

Kõigi eelduste kohaselt jõuab ratas Porkunisse augustis 2023.

Aitäh kõigile!

Porkuni koolipere

• Piirinihutaja nominent 2023 - TRIINU UUTAR

Palju-palju õnne ja edu edaspidiseks, armas noor kolleeg!

1st project mobility in Estonia, Porkuni 16-20.01.2023

---------------------

- Aasta klassiõpetaja kategoorias nomineeriti meie õpetaja Anu Aas.
- Aasta õppeasutuse juhi kategoorias nomineeriti meie õppejuht Urve Karp.

• 2021/2022 õa tegijad

“Aasta naerutigu” on Marina Timoškova