Aktsionäride koosolek 22. veebruar Mairi

Enne Vabariigi sünnipäeva toimus Porkuni Koolis ÕF „Telefoni Kohvik“ aktsionäride koosolek.

Koosolekul tutvustati ennast ja oma ametiga seotud kohustusi ning firma majanduslikku seisu.

Koosolekul võisid osaleda ka kliendid.

Päevakava oli üles ehitatud PP- slaididena, et noortel oleks infot kindlam edastada .

Lühidalt ja kokkuvõtvalt ütles reklaamijuht Andreas, et firmal läheb hästi ja teenime kasumit. Uuendusena (asutuse sisene) tellimine Facebooki grupis „Telefoni Kohvik“ toimib väga hästi.

Firma esindamine ja tutvustamine tekitas noortel „närvikõdi“, kuid kõik olid vaprad.

Aitäh ÕF „Telefoni Kohvik“ juhtkond ja liikmed, et olete nii julged ja töökad!

Täname oma aktsionäre usalduse eest ja aktiivseid kliente, et valite just meie kohviku tooteid.

Koosolekul võisid osaleda ka kliendid.

Aitäh ÕF „Telefoni Kohvik“ juhtkond ja liikmed, et olete nii julged ja töökad!