Algas uus õppeaasta õpilaskojas „Väikesed teod“ 21. september Kaire

21. septembril tuli kokku kogu koolipere, et taas valida uus õpilaskoja koosseis. Kandidaate oli päris palju, kes soovisid panustada õpilaskoja tegevusse. Iga kandidaat esitles end avalduse alusel ja andis teada oma soovist, mis koolis muuta või mis seal võiks olla. Ideed olid huvitavad, hõlmasid koolirõõmust automaatsete väravateni välja.

Seejärel said kõik hääletussedelid templi peale ja hääletuskasti poetatud.

Nüüd ei olnud muud, kui oodata häälte kokku lugemist ning uus koosseis kujunes järgmiseks:

TÕK I kooliaste- Gerli Toomsalu

TÕK II kooliaste- Moisei Zemski

TÕK III kooliaaste- Kätriin Kaarmann

HÕK- Romeo Kõllo

LÕK- Janek Sillavere

LISAÕPE- Angela Tomson

Lisaliige- Marek Sillavere

Seejärel said kõik hääletussedelid templi peale ja hääletuskasti poetatud.

TÕK I kooliaste- Gerli Toomsalu

TÕK II kooliaste- Moisei Zemski