Uudised

EO võistlused räätsajooksus 15. veebruar Evelyn

15. veebruaril toimus Eriolümpia  räätsajooksu võistlused  Porkuni  Kooli staadionil. Võistlusaladeks oli 100m, 200m ja 4 x 100m teatejooksus. Võistlustel osales 20 asutust üle Eesti.

100m jooksus osales meie koolist Kadi-Liis, Veiko ja Laura. Tüdrukutel õnnestu joosta välja I koht, Veiko sai V koha.

200m jooksus sai I koha Raimond ja Rebecca, II -le kohale jooksis Siim, III Egert, Kevin tuli neljandaks.

Lisaks osalesid kõik ka teatejooksus, seal saavutasime erinevas divisionis I ja II koha.

Meile andsid hoogu ka pealtvaatajad, osad klassid olid tulnud võistlusi vaatama ja ergutasid kõvahäälselt kõiki räätsajooksjaid.

Aitäh kõikidele osalejatele ja abilistele kes panustasid võistluste korraldusse!!!