Erasmus+ projekti "Arthera" Porkuni Koolis 07. november Piret Tislar

Täna, 7. novembril 2022 startis Erasmus+KA2 projekti "Arthera" kokkuvõttev projektinädal Porkuni Koolis. Meil on terve nädal külas sõbrad Itaaliast, Horvaatiast, Türgist, Leedust ja Hispaaniast.
Läbivaks teemaks on tants. Nädalajagu koostöiseid ja tantsulisi tegevusi. Käimas on proovid, mil õpime üksteise tantse tundma ja tantsima.
Nii palju rõõmu ja liikumist! Tantsukeel on nii universaalne, et üksteise mõistmisega meil muret ei ole.

Tantsulist nädalat!

Piret Tislar