Uudised

Eriolümpia jooksukross Elvas 19. september Evelyn


19. septembril toimus Tartumaa Tervisespordikeskuses  Eriolümpia selle õppeaasta esimene võistlus -  jooksukross. Suviselt sooja  ja päikeselist ilma nautis  ligi 200 jooksusõpra. Võistelda sai 500m ja 1000m jooksudistantsidel. Meie kooli õpilased jooksid kõik 500m. Meie koolist osalesid võistlustel: Angela, Andreas, Kätriin, Rebecca, Siiriliisi, Reio, Marten ja Ketlin.

Võistlustele  eelnevalt pidime koolis jooksma ajale 500m ja tulemused jooksukrossi korraldajatele saatma. Nende tulemuste põhjal pandi kõik jooksjad tugevusgruppidesse ehk divisionidesse. Meie kooli kõik jooksjad parandasid oma koolis joostud aegasid, mõni 2 sek,  mõni 35 sekundit.

Tulemused oli väga ,väga head. Saime neli kulda (kusjuures 2 neist oli 1. divisionis). Lisaks üks hõbe, üks 4. , 5. ja 6. koht.

Kiitus tublidele jooksjatele!

Vaata pilte ka!

19. septembril toimus Tartumaa Tervisespordikeskuses  Eriolümpia selle õppeaasta esimene võistlus -  jooksukross. Suviselt sooja  ja päikeselist ilma nautis  ligi 200 jooksusõpra. Võistelda sai 500m ja 1000m jooksudistantsidel. Meie kooli õpilased jooksid kõik 500m. Meie koolist osalesid võistlustel: Angela, Andreas, Kätriin, Rebecca, Siiriliisi, Reio, Marten ja Ketlin.

Võistlustele  eelnevalt pidime koolis jooksma ajale 500m ja tulemused jooksukrossi korraldajatele saatma. Nende tulemuste põhjal pandi kõik jooksjad tugevusgruppidesse ehk divisionidesse. Meie kooli kõik jooksjad parandasid oma koolis joostud aegasid, mõni 2 sek,  mõni 35 sekundit.

Tulemused oli väga ,väga head. Saime neli kulda (kusjuures 2 neist oli 1. divisionis). Lisaks üks hõbe, üks 4. , 5. ja 6. koht.

Kiitus tublidele jooksjatele!

Vaata pilte ka!