Uudised

Eriolümpia kergejõustikuvõistlus Võrus 08. juuni Evelyn


8. juunil toimusid Võrus Eriolümpia kergejõustikuvõistlused. Sel korral võisteldi mitmevõistluses, kus kohad jagati nelja ala- 60m jooksu, kaugushüppe, palliviske või kuulitõuke ja 400m jooksu kokkuvõttes. Enne võistlusi pidime saatma sportlaste eeltulemused, mille alusel võistlejad jagati divisjonidesse. Kahjuks meie kooli seitsmest sportlasest haigestus kolm, seega võistelda sai Marek, Siirillisi, Egert ja Kätriin. Pendelteates aga peab osalejaid olema 6, koolist oli nõus „appi“  tulema Kert ja Janek. Saavutasime tihedas konkurentsis pendelteates  5 koha.

Mitmevõistluses läks meil väga hästi, Kätriin ja Marek saavutasid omas grupis I koha, Siiriliis ja Egert II koha. Võisteljad olid väga tublid, võistluspäev oli pikk ja staadionil oli palav. Au ja kiitus tublidele sportlastele!

Võrus toimunud võistlus lõpetas meie sportliku hooaja. Nüüd saame kõik nautida suve ja sooja ilma!

Kohtume uuel õppeaastal!

Evelyn

Vaata pilte ka!

 

8. juunil toimusid Võrus Eriolümpia kergejõustikuvõistlused. Sel korral võisteldi mitmevõistluses, kus kohad jagati nelja ala- 60m jooksu, kaugushüppe, palliviske või kuulitõuke ja 400m jooksu kokkuvõttes. Enne võistlusi pidime saatma sportlaste eeltulemused, mille alusel võistlejad jagati divisjonidesse. Kahjuks meie kooli seitsmest sportlasest haigestus kolm, seega võistelda sai Marek, Siirillisi, Egert ja Kätriin. Pendelteates aga peab osalejaid olema 6, koolist oli nõus „appi“  tulema Kert ja Janek. Saavutasime tihedas konkurentsis pendelteates  5 koha.

Mitmevõistluses läks meil väga hästi, Kätriin ja Marek saavutasid omas grupis I koha, Siiriliis ja Egert II koha. Võisteljad olid väga tublid, võistluspäev oli pikk ja staadionil oli palav. Au ja kiitus tublidele sportlastele!

Võrus toimunud võistlus lõpetas meie sportliku hooaja. Nüüd saame kõik nautida suve ja sooja ilma!

Kohtume uuel õppeaastal!

Evelyn

Vaata pilte ka!