Uudised

Eriolümpia mäesuusatamine Valgehobusemäel 20. veebruar Evelyn


20.02 toimus Eriolümpia  mäesuusatamise võistlus. Esmakordselt oli võistlus üle-eestiline ja võistelda sai kahe erineva raskusastmega rajal. Võistleja sai vastavalt oskustele valida kas sõidab slaalomit poolest mäest või tipust. Rajal olid võistluspäeval päris jäised olud, seetõttu otsustas ainult Andreas meist startida tipust. Kahest sõidust läks kirja parim aeg. Andreas esimesel katsel kukkus, õnneks teine sõit õnnestus ja ta sai I koha. Poolelt mäel sõitsid ajale Angela, sõites välja  I koha, samuti Martti, tema sai ka I koha, Egert samas vanuseklassis oli II ja Raimond III-s. Kennet sai 12-15 aastaste poiste arvestuses  tubli II koha.

Samal ajal kui suurel mäel võisteldi, oli päris algajatel võimalik osaleda mäesuusatamise algkoolitusel. Meie koolist osalesid seal Kätriin ja Amar. Koolituse lõpus julgesid ka nemad poolelt mäelt alla tuhiseda.

Vaata pilte!

20.02 toimus Eriolümpia  mäesuusatamise võistlus. Esmakordselt oli võistlus üle-eestiline ja võistelda sai kahe erineva raskusastmega rajal. Võistleja sai vastavalt oskustele valida kas sõidab slaalomit poolest mäest või tipust. Rajal olid võistluspäeval päris jäised olud, seetõttu otsustas ainult Andreas meist startida tipust. Kahest sõidust läks kirja parim aeg. Andreas esimesel katsel kukkus, õnneks teine sõit õnnestus ja ta sai I koha. Poolelt mäel sõitsid ajale Angela, sõites välja  I koha, samuti Martti, tema sai ka I koha, Egert samas vanuseklassis oli II ja Raimond III-s. Kennet sai 12-15 aastaste poiste arvestuses  tubli II koha.

Samal ajal kui suurel mäel võisteldi, oli päris algajatel võimalik osaleda mäesuusatamise algkoolitusel. Meie koolist osalesid seal Kätriin ja Amar. Koolituse lõpus julgesid ka nemad poolelt mäelt alla tuhiseda.

Vaata pilte!