Eriolümpia matk! 05. oktoober Evelyn

Õpetajate päeval, 5.10. toimus Paides Eriolümpia matk. Matkasime koos teiste  eriolümpia sportlastega 5 kilomeetrit, õnneks ilmataat hoidis meid, esimesed vihmapiisad saime bussi istudes.

Rajale minnes saime looduspiltidega „bingopileti“ – matkates pidime otsima lehel olevaid pilte looduses ja siis need maha kriipsutama. Eriti tähelepanelik oli selles tegevuses Siim. Õnneks jaksasid kõik meie suured ja väiksemad matkalised vapralt kõndida. Oleme hästi treenitud, tegelikult jaksaks veelgi pikema maa maha kõndida.

Matkal oli tore kohtuda ka meie värskete vilistlastega - Kristjani ja Kirilliga. Kuulsime muljeid nende uuest (ameti)koolist.

Vaata pilte ka!

Vaata pilte ka!