Uudised

Eriolümpia rattavõistlus Tartus! 15. mai Evelyn

15. mail toimusid päikeselises Tartus, Tähtvere spordipargis Eriolümpia rattavõistlused.  Võistlusklasse oli kolm:2 - ja  3 rattalased rattad  ja tõukerattad. Meie olime võistlemas 2 rattaliste ratastega. Iga sportlane sai vastavalt oma võimetele valida distantsi- kas 1, 3 või koguni 5 ringi, ühe ringi pikkuseks oli 850 meetrit.

Oksana sõitis 1 ringi ja saavutas oma vanuseklassis I koha. Aldo, Amar ja Mirjam sõitsid 3 ringi. Oma vanuseklassis sai Aldo ja Mirjam  I koha , Amar sai kaela II koha medali. Raimond sõitis kokku 5 ringi ja väga pingelises võistluses saavutas 4 .koha.

Osalesime rattavõistlusel esimest korda ja kohe kindlasti osaleme järgmisel korral ka!