Uudised

Eriolümpia tantsukonkurss 2024 07. mai Kaire


7. mail toimus Türi Kultuurikeskuses EO tantsukonkurss, milles osalesid meie kooli 2 tantsijat- Andreas ja Egert. Nende tantsitud kava „Koos oleme tugevad“ kuulus tänavatantsu dueti kategooriasse. Nad esitasid oma kava väga, väga perfektselt. Kokkuvõttes said poisid kuldmedali ja karika.

Konkursil osales peale Porkuni veel 10 kooli- Nurme, Tartu Pärli, Haapsalu Viigi, Viljandi Kaare, Tallinna Nõmme, Valga Jaanikese, Ämmuste ja Narva Paju Kool ning SA Maarja Küla.

Sel aastal toimus esmakordselt ka konkurss kandideerimaks 2025. aasta Torinos toimuvatele maailmamängudele. Sinna pürgis kaks esindust- SA Maarja Küla (rahvatants) ja Liliani Trennid (breiktants). Viimase koosseisus esines tublilt ka meie kooli Merlin. Loosi tahtel pääsesid Eestit esindama SA Maarja Küla tantsijad.

Päeva lõpus oli ka väike üllatus. Nimelt näitas laval oma oskusi breiktantsija Arif Animatix, kes meie poiste esinemist hindas sõnaga „nice“.

Vaata tantsimisest videot:

https://youtu.be/YLt5CMRZ_uU

 

7. mail toimus Türi Kultuurikeskuses EO tantsukonkurss, milles osalesid meie kooli 2 tantsijat- Andreas ja Egert. Nende tantsitud kava „Koos oleme tugevad“ kuulus tänavatantsu dueti kategooriasse. Nad esitasid oma kava väga, väga perfektselt. Kokkuvõttes said poisid kuldmedali ja karika.

Konkursil osales peale Porkuni veel 10 kooli- Nurme, Tartu Pärli, Haapsalu Viigi, Viljandi Kaare, Tallinna Nõmme, Valga Jaanikese, Ämmuste ja Narva Paju Kool ning SA Maarja Küla.

Sel aastal toimus esmakordselt ka konkurss kandideerimaks 2025. aasta Torinos toimuvatele maailmamängudele. Sinna pürgis kaks esindust- SA Maarja Küla (rahvatants) ja Liliani Trennid (breiktants). Viimase koosseisus esines tublilt ka meie kooli Merlin. Loosi tahtel pääsesid Eestit esindama SA Maarja Küla tantsijad.

Päeva lõpus oli ka väike üllatus. Nimelt näitas laval oma oskusi breiktantsija Arif Animatix, kes meie poiste esinemist hindas sõnaga „nice“.

Vaata tantsimisest videot:

https://youtu.be/YLt5CMRZ_uU