Eriolümpia Tänuüritus 27. aprill Evelyn

Vaheajal, 27.04,  toimus Järvamaal, Toosikannu Puhkekeskuses, Eriolümpia Tänuüritus, kuhu oli kutsutud Eriolümpia sportlased, kes käisid eelmisel aastal väljaspool Eestit võistlustel esindamas ja kõikide asutuste parimad sportlased.

Meie kooli parimad sportlased olid eelmisel aastal Kätriin  ja Andreas. Nemad said nimelise karika, koolile kingiti tänukiri.

Martti, Andreas, Janek, Marek, Egert ja vilistlased Rauno, Kristjan ja Kaido käisid aastal 2022 mais Lätis tantsuvõistlustel, neile kingiti Eriolümpia poolt saunalina. Tunnustatud sai ka õpetaja Kaire, kes õpetas poistele tantsud selgeks ja grupijuhiks olnud  Urve!

Oli meeleolukas päev, tore oli näha sõpru ja tuttavaid, kuulata kõiki sõnavõtjaid ja esinejaid.

Uued võistlused ja uued väljakutsed ootavad!

Vaata pilte! Piltide autorid  Marit Stepanov ja Evelyn Himma

Uued võistlused ja uued väljakutsed ootavad!

Vaata pilte! Piltide autorid  Marit Stepanov ja Evelyn Himma