Uudised

Eriolümpia ujumisvõistlus Tallinnas 26. september Evelyn

26. septembril toimusid Tallinnas Sõle Spordikeskuses Eriolümpia ujumisvõistlused. Võistelda sai 25m vabalt- ja seliliujumises, 50m vabalt- ja seliliujumises, 100m vabaltujumises, lisaks 4 x 25m teateujumine.  Enne võistlust pidi saatma valitud alade ajad. Selleks käisime Tamsalus ujumas. Saadetud tulemuste põhjal paigutati kõik võistlejad divisionidesse.

Meie võistlejad ujusid kõik 25 m vabalt ja lisaks enamus 25 selili, ainult Kert julges valida teiseks alaks 50 vabalt.

Võistlustel parandasid enamus sportlasi oma eeltulemusi, mõni pool, mõni isegi 5 sekundit.

Saime võistluselt  hulgaliselt medaleid;  Angela sai I ja II koha, Sarra saavutas I ja III koha,  Kert, Romil  ja Martti said kõik  kaks kulda, Egert kaks hõbedat, Merlin ühe I koha, Kenneth II koha. Teatevõistlusel saavutasime oma tiimiga II divisjonis kolmanda koha (üldis oleks see tulemus olnud 13 tiimi seast 6 koht).