Hoiame koos! 21. märts Signe

21. märtsil külastasid õpetaja Signe õpilased Lääne-Virumaa Koduloomade Varjupaika. Tegemist on täiesti uue majaga, mis avati eelmise aasta novembris. Varjupaik pakub koduta jäänud loomadele peavarju ja viib loomad kokku uute inimestega, kes soovivad võtta omale kodulooma.

Kuigi tingimused majas on väga mugavad, rõõmustasime koos töötajaga loomade vähesuse tõttu varjupaigas. Püsielanikeks on jäänud mõned valvurkoerad ja oma peremeest ootab noor hundikoer, keda me oleksime võinudki paitama jääda. Ka kiisude toas saime paitustega tõsta oma õnnehormooni taset.

Järgmisena käisime Rakvere Kuusakoskis, et lõpetada keskkonnateemaline projekt „Rohejaht“. Rohejaht ühildas populaarsed keskkonnakampaaniad “Küünlaümbriste jaht” ja “Nutijaht”, mille raames kutsuti noori üle Eesti koguma kokku tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid ja väikest vanaelektroonikat, mida enam kasutada ei saa.  Kampaania olulisem eesmärk on  keskkonnateadlikkuse suurendamine ning taaskasutuse ja jäätmete sorteerimise vajalikkuse teadvustamine.

Meie klass liitus üleskutsega sügisel ning koos kogusime 7,7 kg küünlaümbriseid ja 18 kg vanaelektroonikat (mobiiltelefonid, akud, juhtmed, laadijad).

Aitäh kõikidele, kes meiega sel teel olid! Hoiame koos loodust!

Aitäh kõikidele, kes meiega sel teel olid! Hoiame koos loodust!