Imeline tantsuetendus Rakvere Teatris 21. veebruar Kaire

21. veebruaril külastasid noorte tantsuringi õpilased Rakvere Teatrit ja said imelise elamuse tantsuetendusest „Külavahe folk“. See oli pühendatud koreograafi, tantsujuhi ja tantsija Mait Agule, kes sel aastal oleks tähistanud 70. sünnipäeva.

Tantsuansambel „Lee“ tõi sel puhul uues kuues lavale kunagise fenomenaalse Viru Folkshow kunstikollektiiviga „Peiar“.

Õpilased iseloomustasid seda etendust ülivõrdeliste sõnadega. Üksmeelselt oleks nad tahtnud olla laval ja sama hästi tantsida.

Emotsioonide jaoks jätkus ruumi veel mitmeks päevaks.

Emotsioonide jaoks jätkus ruumi veel mitmeks päevaks.