Uudised

Käärikul toimusid Eriolümpia saalihoki võistlused 06. veebruar Evelyn


10 aastat saalihokit Eesti Eriolümpias! Just sellise ümmarguse aastapäeva puhul korraldati Käärikul 6.-7. veebruaril saalihokivõistlused, mis tõi kokku rekordarvu võistkondi- 18.

Meie koolis võistkonda kuulusid: Egert, Andreas, Kevin, Raimond, Kert, Janek S.,  ja Kätriin.

Esimesel päeval, enne võistlusi tutvusime  Otepää suusahüppemäega ja kohtusime murdmaasuusataja Martin Himmaga. Käärikul toimusid divisioneerimise mängud, kus  ühe mängu võitsime ja teised kaks mängu kaotasime seisuga 0:1. Õhtul pärast mänge esinesime  õpetaja Kaire õpetatud tantsuga talendikonkurssil ning saavutasime seal kõigi osalejate hulgast üldvõidu.

Teisel päeval võitsime mõlemad mängud, 5:3 olime üle Viljandi Kaare Koolist ja 5:2 võitsime Valga Jaanikese Kooli.

Saavutasime 16-21 aastaste võistkondade seas I koha ning meie võistkonna parima mängija tiitli sai Egert.

Kaks sportimist ja lustimist täis päeva möödusid kiiresti. Tänan võistlejaid, kes olid aktiivsed treeningutel ja panustasid võistlustel täiega

Vaata pilte ka

 

Päeva alustati avatseremooniaga, kus lauldi ühiselt Taiga Lauri kirjutatud saalihoki laulu, esinesid JJ- Street tantsijad ning osalejaid tervitas ka euroopa eriolümpia saalihoki tehniline delegaat ning ühtlasi Taani saalihoki president Steen Houman. Külalistena oli võistlustel ka meeskond Lätist.

Edasi toimusid kolmes vanusegrupis divisioneerimised ja ka esimesed alagrupimängud. Võistluspäeva lõpetas “tähtede mäng”, kus omavahel peeti sõpruskohtumine eriolümpia treenerite ja sportlaste vahel. Treenerid tõestasid, et nad on oma ala professionaalid ja sportlased pidid tunnistama, et olles andnud endast parima, jäädi siiski treeneritele alla.

Kuna Lõuna- Eesti on osa Tartu 2024 kultuuripealinnast, siis pärast õhtusööki jätkasimegi kultuurilainel. Võistkonnad said teha oma kultuurilise etteaste: tantsiti, lauldi, loeti luuletusi, näidati jõu- ja ilunumbreid. See oli tõeline talendishow, mitmekülgne kontsert võistluspäeva lõpetuseks.

Teise päeva hommikul

jätkati alagrupimängudega ja lõunaks olid kõik kohad jagatud ning algas suur auhinnatseremoonia. Võistkondade medalid jagatud, tunnustati ka iga võistkonna parimaid. Kõige lõpus premeeriti ka kõiki talendiõhtul esinenud võistkondi ja toodi välja nende tugevused erinevates kategooriates.

10 aastat saalihokit Eesti Eriolümpias! Just sellise ümmarguse aastapäeva puhul korraldati Käärikul 6.-7. veebruaril saalihokivõistlused, mis tõi kokku rekordarvu võistkondi- 18.

Meie koolis võistkonda kuulusid: Egert, Andreas, Kevin, Raimond, Kert, Janek S.,  ja Kätriin.

Esimesel päeval, enne võistlusi tutvusime  Otepää suusahüppemäega ja kohtusime murdmaasuusataja Martin Himmaga. Käärikul toimusid divisioneerimise mängud, kus  ühe mängu võitsime ja teised kaks mängu kaotasime seisuga 0:1. Õhtul pärast mänge esinesime  õpetaja Kaire õpetatud tantsuga talendikonkurssil ning saavutasime seal kõigi osalejate hulgast üldvõidu.

Teisel päeval võitsime mõlemad mängud, 5:3 olime üle Viljandi Kaare Koolist ja 5:2 võitsime Valga Jaanikese Kooli.

Saavutasime 16-21 aastaste võistkondade seas I koha ning meie võistkonna parima mängija tiitli sai Egert.

Kaks sportimist ja lustimist täis päeva möödusid kiiresti. Tänan võistlejaid, kes olid aktiivsed treeningutel ja panustasid võistlustel täiega

Vaata pilte ka

 

Päeva alustati avatseremooniaga, kus lauldi ühiselt Taiga Lauri kirjutatud saalihoki laulu, esinesid JJ- Street tantsijad ning osalejaid tervitas ka euroopa eriolümpia saalihoki tehniline delegaat ning ühtlasi Taani saalihoki president Steen Houman. Külalistena oli võistlustel ka meeskond Lätist.

Edasi toimusid kolmes vanusegrupis divisioneerimised ja ka esimesed alagrupimängud. Võistluspäeva lõpetas “tähtede mäng”, kus omavahel peeti sõpruskohtumine eriolümpia treenerite ja sportlaste vahel. Treenerid tõestasid, et nad on oma ala professionaalid ja sportlased pidid tunnistama, et olles andnud endast parima, jäädi siiski treeneritele alla.

Kuna Lõuna- Eesti on osa Tartu 2024 kultuuripealinnast, siis pärast õhtusööki jätkasimegi kultuurilainel. Võistkonnad said teha oma kultuurilise etteaste: tantsiti, lauldi, loeti luuletusi, näidati jõu- ja ilunumbreid. See oli tõeline talendishow, mitmekülgne kontsert võistluspäeva lõpetuseks.

Teise päeva hommikul

jätkati alagrupimängudega ja lõunaks olid kõik kohad jagatud ning algas suur auhinnatseremoonia. Võistkondade medalid jagatud, tunnustati ka iga võistkonna parimaid. Kõige lõpus premeeriti ka kõiki talendiõhtul esinenud võistkondi ja toodi välja nende tugevused erinevates kategooriates.