Katrini ja Tiiu klass Wittensteini Ajatornis ajalugu tunnetamas 07. juuni Tiiu

Kolmapäeva hommikul, 07. juunil võttis koolibuss suuna otse Eestimaa südamesse – Paidesse. Algul tutvusime linnaga ning siis suundusime Ajatorni juurde. Giidi saatel algaski rännak ajalukku. Kõigepealt sattusime kiviaega – oli väga põnev! Julgemad said välku teha… Edasi järgemööda kõik ajastud läbi aegade. Eriti põnev oli olla keskajas ja sõita postitõllaga mõisast mõisa. Küll see raputas! Lõpuks sattusime tänapäeva ja oli hea meel, et me ei ela enam kiviajas.

Jäime oma õppereisiga väga rahule!

Katrin ja Tiiu lastega

Jäime oma õppereisiga väga rahule!

Katrin ja Tiiu lastega