„Kes meil metsas elavad?“ 19. oktoober Signe

Kolmapäeval, 19. oktoobril osalesid õpetaja Inga, õpetaja Signe ja õpetaja Monika klassi õpilased Oandu külastuskeskuse programmis „Kes meil metsas elavad?“. Saime lähedalt vaadata ja katsuda erinevate loomade nahkasid ja pealuusid. Vaatasime videosid meie metsas elavatest loomadest. Osalesime vahvas töötoas, kus saime teha kõik endale mälestuseks loomade käpajäljed. Kõige lõpuks matkasime pärandkultuuriradadel.

Oli vahva ja õpetlik päev!

Aitäh sotsiaalpedagoog Tuulile, kes meiega selle vahva päeva veetis!

Oli vahva ja õpetlik päev!

Aitäh sotsiaalpedagoog Tuulile, kes meiega selle vahva päeva veetis!