Uudised

Kevadine kontsert-aktus 09. juuni Merlin, Kaja, Kaire


9. juuni hommik oli siginat-saginat täis, hoone pidurüüs ja tema pere samuti. Peagi kanti sisse lipud, lauldi hümni ning kohtadele juhatati meie lõpetajad. Esineti laulude, tantsude ja pillimänguga, lausuti tänusõnu ning jagati häid soove lõpetajatele. Põhikooli lõputunnistus anti järgnevatele õpilastele: Kirill Kähäri, Kristjan Lilloja, Janek Vaab, Andra ja Gerda Vasemägi. 3. lisa-aasta lõpetas Britt Hedlyn Nukk. Soovime tuult tiibadesse meie koolilõpetajatele ja huvitavaid uusi algusi veel direktor Piretile, kokk Monikale ja sõdurpoiss Richardile.

Soovime kõigile sooja ja kosutavat suve!

Kasvatajad

Kontsert-aktuse pilte näed veel siit

9. juuni hommik oli siginat-saginat täis, hoone pidurüüs ja tema pere samuti. Peagi kanti sisse lipud, lauldi hümni ning kohtadele juhatati meie lõpetajad. Esineti laulude, tantsude ja pillimänguga, lausuti tänusõnu ning jagati häid soove lõpetajatele. Põhikooli lõputunnistus anti järgnevatele õpilastele: Kirill Kähäri, Kristjan Lilloja, Janek Vaab, Andra ja Gerda Vasemägi. 3. lisa-aasta lõpetas Britt Hedlyn Nukk. Soovime tuult tiibadesse meie koolilõpetajatele ja huvitavaid uusi algusi veel direktor Piretile, kokk Monikale ja sõdurpoiss Richardile.

Soovime kõigile sooja ja kosutavat suve!

Kasvatajad

Kontsert-aktuse pilte näed veel siit