KIK programmiga Tartu Loodusmajas 12. oktoober Signe

Õpetaja Signe ja õpetaja Inga klassi õpilased osalesid KIK programmis  "Aedvili - tervislik ja maitsev“.

Programm oli väga huvitav ja õpetlik. Saime teada, kuidas seemnest kasvab taim ja õiest saab vili. Sorteerisime erinevaid seemneid ja maitsesime kurki, paprikat, pirni, nuikapsast ja sellerit. Tutvusime ka Loodusmajas elavate taimede ja loomadega– erilisemad taimed olid banaanitaim ja kohvipuu ning palju elevust pakkusid prussakad ja sajajalgne.

Suured tänud sotsiaalpedagoog Tuulile!

Suured tänud sotsiaalpedagoog Tuulile!