Koduloomadel külas 18. oktoober Triinu

Kolmapäeval, 18.oktoobril käisid Triinu, Anu ja Inge oma klassi lastega õppekäigul Amblas Kiigelandis. Kiigelandis elavad peale peremehe, perenaise je nende laste veel paljud koduloomad: hobused, ponid, kits, lambad, küülikud, kanad, kuked, kassid, koer ja isegi paabulinnud. Saime lastega loomi ja linde toita ja neid paitada. Lastele meeldis väga. Kõige suuremat elevust pakkus poistele muidugi hoovis seisev traktor, mille taustal ka ühe pildi tegime. Oli väga vahva päev!

Perenaine helistas päev hiljem ja ütles, et unustas meile parte ja hane ka näidata, seega tuleb uus külaskäik plaani võtta!