Kogu koolipere üritus „Reipalt koolipinki“ 07. september Evelyn, Marika

Kooliaasta esimesel nädalal toimus kogu kooliperele mõeldud üritus „Reipalt koolipinki“. Sel korral ootasid kooli territooriumil läbimist 17 punkti. Punkides ootasid erinevad ülesanded. Sai rattaga sõita, mõistatada, nuputada, mulle puhuda, „suusatada“, täpsust visata  jne. Paljud ülesanded olid meeskondlikud, esmalt tuli mõelda ja alles siis tegutseda, koos tegutsemine viis sihile ja kõik tegevused läbiti edukalt.

Lisaks liikumisele saime nautida imeilusat ilma! Kindlasti andis üritus meile jõudu ja jaksu, et alanud õppeaastale reipalt vastu minna.

Aitäh kõikidele abilistele!

Vaata Taive tehtud pilte ka!

Aitäh kõikidele abilistele!

Vaata Taive tehtud pilte ka!