Kohtusid Tamsalu gümnaasiumi õpilasesindus ja õpilaskoda „Väikesed teod“ 30. mai Kaire

Taas kord sai õpilaskoda „Väikesed teod“ kokku Tamsalu Gümnaasiumi õpilasesindusega. Seekord siis 30. mail ja Porkuni Koolis. Kätriin, Marek, Janek, Angela ja Moisei tutvustasid külalistele meie suurepärast koolimaja, millest jäi neile väga hea mulje. Taheti peaaegu koheselt kotid pakkida ja siia ümber kolida. Peale ringkäiku istuti ümber laua, vahetati mõtteid, jagati muljeid ning mängiti koos lauamänge. Külalised said maitsta ka õpilaskohviku poolt küpsetatud imemaitsvat kooki.

Aitäh Tamsalu õpilastele ja õpetaja Mairile!

Aitäh Tamsalu õpilastele ja õpetaja Mairile!