Kooli jooksukross! 18. oktoober Evelyn

Enne vaheaega toimus koolis jooksukrossivõistlus. Ilm sattus olema päris külm, kuid õnneks vihma ei sadanud.

Pärast väikest soojenduse tegemist osalesid kõik õpilased 500m jooksus. Õnneks jagus rajale ka ergutajaid, need kes olid juba oma jooksu teinud või siis alles ootasid seda.

Paar päeva hiljem toimus autasustamine. Iga vanusegrupi kolm paremat said medali ja väikese auhinna. Kõik osalejad said lisaks jooksurõõmule ka pulgakommi.

Kooli selle aasta kõige kiirem tüdruk on Mirjam S ja kiirem poiss Marek.

Aitäh kõikidele osalejatele!

Vaata pilte ka!

Kooli selle aasta kõige kiirem tüdruk on Mirjam S ja kiirem poiss Marek.

Aitäh kõikidele osalejatele!

Vaata pilte ka!