Kooli olümpiapäev! 30. mai Evelyn ja Marika

Porkuni  Koolis toimus neljapäeval, mai viimasel päeval Porkuni Kooli Olümpiamängud. Mängudel osales 17 riiki. Võistlused algasid ronkkäiguga, sportlaste-ja kohtunike vandega, lipu heiskamise ja tule süütamisega. Kooli olümpiamängud kuulutas avatuks direktor Deili. Võistlusalasid oli 4: pallivise, kaugushüpe, 60 m -ja 250m jooks. Enne võistlemist toimus rütmikaõpetaja juhendamisel tantsuline soojendus.

Võistlusalade vahel sai kätt proovida erinevatel aladel: tõkkejooks, tõukeratta slaalom, erinevad täpsusvisked, kalapüük, kriket ja tennis.

Vaatamata väga palavale ilmale suutsid kõik võistlustel pingutada ja tunda rõõmu liikumisest.

Autasustamisel said osalejad kaela olümpiamängude medali. Seejärel langetati lipp ja kustutati tuli.

Ootame juba huviga järgmiseid olümpiamänge.

Suured tänud kõikidele osalejatele ja kohtunikele!!!

Vaata pilte olümpiamängudest!

Ootame juba huviga järgmiseid olümpiamänge.

Suured tänud kõikidele osalejatele ja kohtunikele!!!

Vaata pilte olümpiamängudest!