Kristiina ja Tiiu klasside hüvastijätt suvega 2023 20. september Tiiu

20. septembril matkasime giid Elo juhendamisel Endla rabas... Kõndisime mööda laudteid 7m paksuse turbakihi kohal kokku peaaegu 5 km. Erinevaid tegevusi oli palju: saime turbasamblast vett välja pigistada ning võrrelda, kes on kõvem pigistaja s.t. mõõta, kes sai topsi sisse rohkem vett;  saime hingata rabaõhku; saime kuulata vaikust; saime maitsta jõhvikaid; saime juua puhast rabavett; saime ronida torni otsa, et vaadata raba kõrgelt; saime kõndida lauka ääres jne, jne. Saime tutvuda ka Endla Loodusmajaga, kus oli peaaegu sama põnev kui rabas.

Aitäh Elole, kes meid kannatlikult 2,5 tundi õpetas ning

aitäh Antsule, kes meid sama kaua ootas, et jälle kooli tagasi tulla.

Kristiina ja Tiiu lastega

Aitäh Elole, kes meid kannatlikult 2,5 tundi õpetas ning

aitäh Antsule, kes meid sama kaua ootas, et jälle kooli tagasi tulla.

Kristiina ja Tiiu lastega