Külas Räpina Aianduskooli õpperühmal Maarja külas 27. märts Helge, Kaidi, Galina

27. märtsil käisid Helge klassi lisa-aastate õpilased tutvumas edasiõppimise võimalustega  aiandusvaldkonnas Maarja külas. Kohtusime endiste õpilastega Kristjani ja Kirilliga, kes olid oma kooli valikuga rahul ning külastamise hetkel kuulasid õpetaja Toivo Niilbergi tarkuseteri. Nägime praktilisi tunde, õppeaeda ja kasvuhoonet ning tutvusime külaga. Nägime ka vahvat metsanäitust “Mida teevad päkapikud suvel?”. Metsas mööda laudtee ääri kulgev näitus, mis viis küla juurde tagasi. Maitsvat suppi ja magustoitu sõime kooli sööklas. Kuna söökla ruumid on väikesed siis söövad õpilased ja õpetajad eraldi tubades. Meie grupp sai õnneks koos süüa.  Kooli õpilaskodu renditakse Taevaskoja lähistel, kus olid väga hubased toad ja vaba aja veetmise võimalused. Enne tagasi Porkuni Kooli sõites ei saanud külastamata jätta Taevaskoda. Ilm oli ilus, kuid metsatee Taevaskojani veel üsna vesine ja porine. Sellest hoolimata nägime ära Taevaskoja ilu ja ürgse metsa ning tagasi kodukooli teekond võis alata. Päev oli pikk, kuid õpetlik!

Aitäh bussijuht Antsule!

Aitäh bussijuht Antsule!