Uudised

Kümnes tantsupäev Porkuni Koolis 20. aprill Kaire


Igal aastal tähistame koolis rahvusvahelist tantsupäeva. Sel aastal toimus see 20. aprillil, kuid ülemaailmselt tantsitakse 29. aprillil. See päev on ellu kutsutud prantsuse ballettmeistri Jean George Noverre auks 1982. aastast alates.

Seekord õppisime vahetundides salsa põhisamme ja hip-hopi kombinatsiooni. Hiljem tantsisime võimlas käesoleva aasta tantsu „Kiigari- kaagari“ (võib nimetada ka „Kiigadi-kaagadi“). Peale selle valmistasid kõik õpilased eelnevalt klassides loomingulisi töid teemal „Ma tantsin selleks, et…“ Need said ikka väga ägedad! Õpilased said palju inspiratsiooni teiste mõtetest ja uut indu tantsimiseks.

Päeva lõpus tantsisime Just dance videode järgi meeleolukaid tantse.

Tundsin taas, et meie kooli rahvas on üks tore seltskond!

Aitäh kõigile, kes osalesid!

Kaire

Igal aastal tähistame koolis rahvusvahelist tantsupäeva. Sel aastal toimus see 20. aprillil, kuid ülemaailmselt tantsitakse 29. aprillil. See päev on ellu kutsutud prantsuse ballettmeistri Jean George Noverre auks 1982. aastast alates.

Seekord õppisime vahetundides salsa põhisamme ja hip-hopi kombinatsiooni. Hiljem tantsisime võimlas käesoleva aasta tantsu „Kiigari- kaagari“ (võib nimetada ka „Kiigadi-kaagadi“). Peale selle valmistasid kõik õpilased eelnevalt klassides loomingulisi töid teemal „Ma tantsin selleks, et…“ Need said ikka väga ägedad! Õpilased said palju inspiratsiooni teiste mõtetest ja uut indu tantsimiseks.

Päeva lõpus tantsisime Just dance videode järgi meeleolukaid tantse.

Tundsin taas, et meie kooli rahvas on üks tore seltskond!

Aitäh kõigile, kes osalesid!

Kaire