Lumememmepäev 18. jaanuar Signe

18. jaanuaril tähistasime koolis ülemaailmset lumememmepäeva.

Rahvusvaheline lumememmede päev sai alguse 2010. aastal Saksamaal. Ülemaailmne lumememmepäeva tähistatakse igal aastal 18. jaanuaril.

Miks 18. jaanuar? Number 8 näeb välja nagu lumememm ja 1 omakorda on nagu lumememme käes olev luud.

Päeva algatajaks oli Cornelius Graetz, kellele kuulub maailma suurim lumememmede kogu. Cornelius Graetzi meelest on lumememmed sõbralikud ja sümpaatsed tegelased, keda tuntakse üle kogu maailma.

Kuna lumi kokku ei hakanud, saime olla loovad. Fantaasiast puudu ei tulnud, sest valmisid ägedad ja omanäolised lumememmed.

Suured tänud osalejatele.

18. jaanuaril tähistasime koolis ülemaailmset lumememmepäeva.

Suured tänud osalejatele.