Mäesuusatamine Valgehobusemäel 01. veebruar Evelyn

Neljapäeval, veebruari esimesel päeval käisime Valgehobusemäel mäesuusatamist õppimas. Pärast saabaste, suuskade ja kiivrite panekut tegime kohanemiseks paar harjutust. Seejärel liikusime väikesele künkale, kus õppisime mäest laskumist. Kes sellega toime tuli, sai loa minna suurele mäele. Väga ruttu oli kogu grupp suurel mäel lustimas. Vastavalt oskustele laskuti kas tipust või siis poolest mäest. Aga hakkama said kõik!

Aitäh võimaluse eest Porkuni  Kool!

Aitäh Geilyle, et tulid appi!

Vaata pilte ka!

Aitäh võimaluse eest Porkuni  Kool!

Aitäh Geilyle, et tulid appi!

Vaata pilte ka!