Mängisime koos lauamänge 01. veebruar Kaire

Õpilaskoda „Väikesed teod“ kutsus 1. veebruaril kõik õpilased aatriumisse, et hakata koos lauamänge mängima. Iga rühm sai valida lauale pandud viieteistkümne mängu hulgast meelepärasema, mida mängima hakata. Loomulikult ei jõudnud kõik kõiki mänge läbi mängida, sest mõni nõudis rohkem aega, süvenemist ja mõtlemist, mõni vähem, kuid 3-4 mängu jõuti siiski ette võtta.

Laste meeleolu oli lõbus ja õhkkond väga sõbralik.

„Väikesed teod“ tänavad kõiki osavõtu eest!

Laste meeleolu oli lõbus ja õhkkond väga sõbralik.

„Väikesed teod“ tänavad kõiki osavõtu eest!