Mänguteraapia tuba 08. veebruar Signe

Signe klassi õpilased käisid 08.02 Rakveres tutvumas mänguteraapia toaga.

Mänguteraapia on teraapiasuund, mis kasutab lapse aitamiseks tema jaoks kõige loomulikumat tegevust- mängu.

Mänguterapeut kasutab terapeutilisi suhtlemisoskusi ja palju erinevaid mängulisust ja loovust soodustavaid vahendeid: liiv, väikesed kujukesed, savi, käpiknukud, joonistamis- ja maalimisvahendid, kostüümid, metafoorkaardid, muusika.

Mänguteraapias ei pea laps rääkima, sest verbaalne arutelu ei ole enamasti vajalik. Mänguasjad on lapse sõnad ja mäng on lapse keel.

Signe klassi õpilased käisid 08.02 Rakveres tutvumas mänguteraapia toaga.