Uudised

Meie kooli jõulupidu! 19. detsember Kasvatajad


19.detsembril nautis kogu koolipere ühist jõululõunat. Maja oli täis jõuluhõngu ja sagimist. Lastevanematele avatud kohvik. Pärast lõunat toimusid veel viimased ettevalmistused ning käes oligi kaua oodatud päevaosa.

Selle aasta jõulupidu sai põimitud näidendi ”Haldjate võlumets” ja õpilaste etteastetega.

Peale etenduse lõppu jõudis külla jõuluvana, kes kuulutas välja meie kooli selle aasta sõbralikuma poisi ja tüdruku, kelleks valiti Raimond Kabbin ja Johanna Foršel. Elevust, põnevust ja ootusi täis päev lõppes kingikottide jagamisega.

Suured tänud kõikidele toredatele abilistele!

19.detsembril nautis kogu koolipere ühist jõululõunat. Maja oli täis jõuluhõngu ja sagimist. Lastevanematele avatud kohvik. Pärast lõunat toimusid veel viimased ettevalmistused ning käes oligi kaua oodatud päevaosa.

Selle aasta jõulupidu sai põimitud näidendi ”Haldjate võlumets” ja õpilaste etteastetega.

Peale etenduse lõppu jõudis külla jõuluvana, kes kuulutas välja meie kooli selle aasta sõbralikuma poisi ja tüdruku, kelleks valiti Raimond Kabbin ja Johanna Foršel. Elevust, põnevust ja ootusi täis päev lõppes kingikottide jagamisega.

Suured tänud kõikidele toredatele abilistele!