Mes Varam! 2023 09. september Urve

Laupäeval, üheksandal  septembril, toimus Valmieras 16-dat korda spordivõistlus “Mes Varam”, mis tähendab tõlkes ”Mina suudan”. Porkuni Koolil on olnud rõõm osaleda alates esimesest aastast- vahele jäi ainult Covidi pandeemia aasta. Kaheksa võistlejat tegi kaasa kaheksal erineval spordialal. Emontsionaalselt pinget pakkuvamaid olid kuulimängu võistlused ning füüsiliselt raskeim 700m jooks.  Kui kuulimängus jäi võidurõõmu väheseks, siis seda korvas teadmine, et võistlejad andsid endast parima. Õpetaja Evelyni panust õpilastesse tarkusel jooksurajal või viskeosavuses oli märgata kogu võistluse jooksul. Pisike osa Läti kultuurist jõudis meieni kaubanduskeskuse toidupoes ja keskklinna kirikutorni ronides. Lõpuks ei takistanud üksteisest ja päevast rõõmu tundmast valutav varvas või väikseks jäänud spordijalanõud.

Aitäh kõikidele võistlejatele – Egertile, Janekile, Marekile, Siimule, Moiseile, Kerdile, Mirjamile, Merlinile ning ägedatele kaasaaitajatele Helgele, Kaidile, Antsule.