Mudaköök 09. september Terje, Marika, Inga, Kaja, Evelyn

Erasmus+ projekti 2023-2025 a „Õpirändav Porkuni  Kool õuesõppe ja vaimse tervise  edendajana“ üheks tulemiks/eesmärgiks oli mudaköögi rajamine Porkuni Kooli, et  rikastada meie õpilaste mängimisvõimalusi, arendada  loovust ja toetada arengut.

Kevadel 2024 toimusid mitmed mõttetalgud, kus pandi paika nägemus tulevasest õuevahendist, koostati nimekiri vajaminevatest vahenditest ja hakati otsima toetaid. Soovisime mudakööki ehitada taasakasutatavatest materjalidest, kaasates kogu koolikollektiivi. Paika said pandud  ka mudaköögi ehitamise kuupäevad  29.-30. august.

Mudaköögi pidulik avamine koos lindi läbilõikamisega toimus ühiselt kogu kooliperega esmaspäeval, 9.septembril. Alates sellest hetkest on mudaköök leidnud aktiivset kasutamist, pidevalt on näha kokkajaid, sööjaid, teenendajaid. Samuti leiab kasutust mudaköögi taga olev tegelussein.

Täname KÕIKI, kes aitasid nõu, jõu ja materjalidega kaasa Porkuni  Kooli MUDAKÖÖGi valmimisele.

Terje, Marika, Inga, Kaja ja Evelyn

Terje, Marika, Inga, Kaja ja Evelyn