Munapühad - suur ja väike käsikäes 10. aprill Monika, Virge

10. aprilli hommikul toimus õp. Monika ja õp. Virge klassi lastel järjekordne tore kohtumine, kus tähistasime Ülestõusmispühade 2. püha.  Kohtumise alguses vahetati omavahel magusaid kingitusi. Õpetaja Virge tutvustas Ülestõusmispühade sümboleid ja õpetas kevade märke väljendama viipekeeles.  Kui üllatused olid jagatud ja esimesed jutud räägitud, hakkasime muna veeretamise mängu mängima. Elevust ja rõõmu oli palju.

Siis viisid suured sõbrad väikesed enda klassi, kus meisterdati koos üksteisele kaarte. Põnevust pakkus peidetud maiuste otsimine, mis ei olnudki nii lihtne, kui alguses tundus. Seejärel toimus kodunt kaasavõetud munade koksimise võistlus, mille võitis Siim.  Väikestel on tore omada suuri sõpru, kellega koos turvaliselt  ja rõõmsalt aega veeta ning vajadusel ka muret kurta.

Aitäh ilusa päeva eest, õpetaja Virge ja tema klassi õpilased!

1. klassi õpilased koos õpetaja Monika ja Mairega

Aitäh ilusa päeva eest, õpetaja Virge ja tema klassi õpilased!

1. klassi õpilased koos õpetaja Monika ja Mairega