Muusikaline muinasjutt „Peeter ja Hunt“ 07. märts Signe

07. märtsil käisid Signe klassi õpilased Tartu Vanemuise väikeses majas vaatamas muusikalist muinasjuttu „Peeter ja Hunt“.

Õppisime, kuidas muusikat kuulata ja vaadata ning millised pillid on orkestri koosseisus ja mis häält nad teevad. Hariduslikku teatrikülastust raamis vahva looke Peetrist, Pardist, Hundist ja teistest tegelastest. Oli uus ja põnev varjuteatri kogemus.

Päeva tegi veel toredamaks rongisõit ning lõunasöök McDonaldsis.

Aitäh lapsevanematele ja meie keelekümblejale Juliale.

Päeva tegi veel toredamaks rongisõit ning lõunasöök McDonaldsis.

Aitäh lapsevanematele ja meie keelekümblejale Juliale.