Nordplus Junior projekt „We=nature“ – Läti Vabariigis 22. september Terje

Meie käisime 18.-22. septembril projektireisil Lätis. Lõunanaabrite juurde sõitsime bussiga. Bussijuhiks oli kõikide sõber Tuuli. Meid saatsid veel direktor Deili ja õpetaja Terje.

Vastu võttis meid meie partnerkool Valmieras Gaujas krasta Secondary School - Development Centre.

Oma reisil kohtusime Läti, Leedu ja Soome lastega. Alguses pidime ennast ja enda kooli tutvustama. Saime seda teha joonistades. Seejärel esitlesid ennast ja enda koole teised projektis osalejad. Lätimaal veedetud päevade jooksul tegime oma uute sõpradega palju toredaid asju – meisterdasime, matkasime, mängisime, pidasime piknikuid ja korraldasime veel ka muid vahvaid asju.

Lisaks Valmiera linnaga lähemalt tutvumisele, saime külastada ka Läti pealinna Riiat. Ööbimiskohaks oli meil Stadium Hotel, mis on Valmiera linna uus spordihotell.

Täname väga-väga kõiki, kes aitasid ja toetasid meid reisi ettevalmistamisel ja korraldasid meile ülitoreda esimese seikluse välismaal.

Hanna-Liisa, Kadi-Liis, Veiko ja Gennadi

Hanna-Liisa, Kadi-Liis, Veiko ja Gennadi