Õpetajate päev koolis 03. oktoober Kaire

3. oktoobril asendus kooli juhtkond õpilastega. Direktori kohused võttis üle Martti, õppejuhi kohale asus Merlin ja personalijuhiks sai Egert. Käed-jalad olid juba hommikust peale tööd täis. Käidi tundides, koostati aktuseks kõnet ja muud sellist asjalikku. Peale nende kolme õpilase said oma õpetaja rolli veidi proovida ka teised suured õpilased. Nemad jaotati klasside vahel ära ja nad said juhatada kahte mängutundi. Esimeses tunnis tuli koolimaja peal ringi käia ja etteantud piltide järgi õiged kohad üles leida. Iga leitud koha või eseme puhul saadi pusletükk, mida oli 24. Kui kõik piltidel olevad kohad ja esemed olid leitud ja ära tuntud, siis pidi saadud pusletükkidest pildi kokku panema.

Teine tund oli lauamängude mängimise tund. Päris palju uusi ja huvitavaid mänge oli valikus. Mängiti hasardiga.

Kui tunnid said läbi, tuldi kokku väikesele aktus- kontserdile. Tänati tänukirja ja lillekimbuga õpetajaid, kel juubeliaasta käes. Loomulikult tänasid ka õpilased kogu koolipersonali väikese lille ja sõnumiga: „Parimad õpetajad on need, kes näitavad, kuhu vaadata, aga ei ütle, mida näha…“

Aga sellega veel asi ei lõppenud, sest õpetajad said kingituseks 4. oktoobril lausa vaba päeva. Lastega tegelesid sel päeval õpetajate abid ja muu personal. Nimelt said lapsed veidi kauem magada ja rahulikult hommikusse sisse elada. Toimus kahes grupis 2 tundi - tantsutund ja filmitund. Seejärel sööma ja koju!

Oli veidi sigimist-sagimist, kuid kõik olid rõõmsad ja õnnelikud.

Oli veidi sigimist-sagimist, kuid kõik olid rõõmsad ja õnnelikud.