Õppeaasta sai alguse! 02. september Kaire, Andra

Selle aasta tarkusepäeval oli meil, õppuritel ja õpetajatel, võimalus kodus pidupäevakooki süüa, vaba päeva ja suvist ilma nautida ning rahulikult püksiviike ja seelikusiile triikida.

Kool algab! Algab! SOS!

Kes tahab hiljaks jääda, kes?

Kaks minutit on aega veel

ja kõik on kooli poole teel –

õps taksoga, kirp taksiga

ja lepatriinu faksiga /L. Tungal/

Õnneks polnud Meie Koolis 2. septembril veel kiiret kuhugile! Särasilmsed õpetajad uksel ootamas, komm igale õpilasele põske, ahvatlevad söögilõhnad – jess, kokatädid on kohal -, tuttav rühma- ja klassiruum, sõbrad… Nüüd võis avaaktus alata lippude ja hümniga, kõnede ja õnnitlustega, tantsu ja lauludega, kus aukohal istumas seitse 1. klassi astujat.

Head koos kasvamist ning ilusat, lahedat kooliaastat!

Kool algab! Algab! SOS!

Kes tahab hiljaks jääda, kes?

Kaks minutit on aega veel

ja kõik on kooli poole teel –

õps taksoga, kirp taksiga

ja lepatriinu faksiga /L. Tungal/

Head koos kasvamist ning ilusat, lahedat kooliaastat!