Põhja-Eesti piirkonna rahvastepall Tallinnas 31. oktoober Evelyn

Tallinnas, Tondi Koolis toimus oktoobri viimasel päeval TÕK- õpilaste rahvastepalliturniir. Võistlema sõitis meie koolist 2 tiimi, kokku osales  4 võistkonda.  Meie kooli siniste võistkonda kuulusid Kert, Egert, Andreas, Angela ja Raimond, kollaste võistkonnas mängisid: Amar, Romil, Mirjam, Kenneth ja Merlin.

Mängida tuli iga võistkonnaga kahe võiduni. Nii näiteks tuli meie kollastel mängida järjest näiteks 6 mängu. Kui ühe vastasega õnnestus 2: 1 võita (2 mängu võitsime, ühe kaotasime), siis teise vastasele jäime alla 1:2 (ühe võitsime, kaks kaotasime). Meie kooli siniste tiim võitis kõik mängid 2:0.

Siniste tiim saavutas turniiril I koha, kollaste tiim saikokkuvõttes III koha.

Viimaseks mänguks panid oma tiimi kokku ka õpetajad/treenerid, vastaseks turniiri võitja ehk Porkuni  Kooli sinine tiim.  Võitis SPORT!

Vaata pilte meie sportlikust päevast

Siniste tiim saavutas turniiril I koha, kollaste tiim saikokkuvõttes III koha.

Vaata pilte meie sportlikust päevast