Uudised

Porkuni Kooli ümberkaudse „raudvara“ ehk pensionäride õnnitlemine õpetajate päeva puhul 06. oktoober Küllike


06.10 jätkasime oma ühte õpetajate päevaga kaasas käivat traditsiooni. Käisime 4.kl. õpilaste ja direktor Deili`ga õpetajate päeva puhul õnnitlusi jagamas meie kooli ümberkaudsetele pikaajalistele töötajatele, kes on Porkuni Kooli ajalukku oma suurepärase jälje jätnud. Rõõmsad olid nii õnnitlejad kui õnnitletavad. Kõige pikaealisem töötaja on hetkel 102 aastane ja elab Porkuni mõisasüdames.

Palju õnne, kauneid mälestusi ja pikka iga kõigile!

06.10 jätkasime oma ühte õpetajate päevaga kaasas käivat traditsiooni. Käisime 4.kl. õpilaste ja direktor Deili`ga õpetajate päeva puhul õnnitlusi jagamas meie kooli ümberkaudsetele pikaajalistele töötajatele, kes on Porkuni Kooli ajalukku oma suurepärase jälje jätnud. Rõõmsad olid nii õnnitlejad kui õnnitletavad. Kõige pikaealisem töötaja on hetkel 102 aastane ja elab Porkuni mõisasüdames.

Palju õnne, kauneid mälestusi ja pikka iga kõigile!