Rahvusvaheline VEEPÄEV! 22. märts Marika, Evelyn

Reedel 22.märtsil tähistati Porkuni Koolis Rahvusvahelist VEEPÄEVA. Toimus kogu koolipere traditsiooniline jalgsimatk Külm allikale. Enne allikatele jõudmist tegid matkalised peatuse Porkuni Tallide juures, kus meile näidati ja tutvustati hipoteraapiatundi. Allika juurede jõudes said kõik soovijad juua kosutavat allikavett, mis oli tõesti külm ja väga maitsev. Kellele aga allika vesi ei sobinud said koolimaja juures maitsta ja näha kuidas toimub kase- ja vahtramahla võtmine. Täname õpetaja Ennu kes meile seda näitas ja õpetussõnu jagas.  Küll oli ikka magus see vahtramahl. Kasemahl nii magus ei olnud.  Veepäeva tähistati Porkuni Koolis juba komandat korda ja selle ürituse korraldas Rohelise Kooli töörühm.  Täname kõiki osalejaid.