Rattamatk vol1 ja vol2 27. mai Evelyn

21.05 käisid Tiiu ja Katrini õpilased väikesel rattamatkal. Sõitsime koolist RMK   Mardihansu lõkkekohta. Teedel kulgedes saime kinnistada õpitud oskusi rattal, mäest laskumised ja tõusud, pidurdamine, ohutus, kaaslastega arvestamine jne.

Lõkkekohas õppisime tule tegemist ja  vorstide grillimist. Muidugi tuli enne koju sõitmist lõke kustutada ja vaadata, et meie järel jääks plats sama korda kui ta enne oli.

Tagasiteel olime juba veidi väsinud, kuid tänu väikestele  puhkepausidele suutsime kooli sõita.

Läbisime ratastel 16 kilomeetrit.

Kõik ratturid olid tublid ja loodan, et õpitud oskusi saavad kõik suvel kasutada.

Vaata pilte  Katrini ja Tiiu klassi matkast

Rattamatk vol2

27.05. toimus sarnane rattamatk  Terje ja Imbi õpilastele. Selle matka tegi eriliseks see, et kasutasime matkal elektrilist kastiratast. Seekord ei pidanud kaasavõetud asju seljas kandma vaid kõik veepudelid ja muud asjad mahtu

Läbisime ratastel 16 kilomeetrit.

Vaata pilte  Katrini ja Tiiu klassi matkast

Rattamatk vol2