Rattamatk vol3 29. mai Evelyn

Traditsiooniline vanemate õpilaste kahepäevane rattamatk toimus sel korral marsruudil Porkuni-Tapa-Lehtse-Jäneda-Valgehobusemäe- Albu-Ambla-Naistevälja-Porkuni.

Kokku väntasime umbes 110 kilomeetrit. Puhkepauside ajal katsusime ennast jahutada, kas siis vees ujudes, sõites SUP laudadega, süües jäätist ja või ohtralt vett juues. Ööbisime telkides Valgehobusemäe lähedal,  tegime lõkkel õhtu-ja hommikusöögi.

Meil on väga vaprad matkalised koolis -  ei väsi, ei virise, on väga  abivalmis ja rõõmsameelsed. Selliste kaaslastega läheks kohe uuesti matkale

Enn, Evelyn, Tuuli, Kristiina ja Ants

Vaata pilte ka