Retk Lennusadamas 10. oktoober Triinu

Neljapäeval, 10. oktoobril, käisime koos Inge klassi õpilastega õppekäigul Tallinnas Lennusadama meremuuseumis. Nägime palju erinevaid laevu, paate ja purjekaid. Saime isegi suure allveelaeva sees käia. Proovisime ise vees olevaid väikseid paate juhtida ning lennukis lennusimulatsiooni abil lendamist - isegi mina sain seda koos Romeoga proovida ja meil oli väga lõbus.

Oli väga tore ja tegus päev, eriti meeldis see meie Mardile, kelle lemmikud laevad ja paadid on.