Saalihoki treening Tartus 05. veebruar Evelyn

Esmaspäeval, 5.02. toimus Tartu Maaülikooli spordihoones saalihoki treening. Eriliseks teeb selle see, et kogu treening filmiti ja sellest valmib kunagi õppevideo alustavale saalihoki mängijale.

Romil, Reio, Rasmus ja Dimitri jäid päevaga väga rahule. Suur saal, huvitavad harjutused, uued tuttavad ja pall õnnestus ka palju kordi väravasse lennutada. Toredat päeva jääb meenutama T-särk, mille kõik osalejad endale said.

Mõni pilt ka päevast!

Mõni pilt ka päevast!