Signe klass Tallinna Loomaaias 28. mai Signe

Kolmapäeval, 28.05, käisid Signe klassi õpilased koos vanematega Tallinna Loomaaias. Sõitsime Tallinnasse ja tagasi rongiga ning linnas liikusime linnaliinibussiga ja ka jalgsi.

Loomaaias õnnestus meil näha palju loomi, vaatamata väga kuumale ilmale. Eriti meeldisid meile jääkaru ja  šimpansid. Suure elamuse jättis ka vihmamets ja sealsed huvitavad loomad.

Pidasime piknikku ja maiustasime Mc Donalds`is.

Suured tänud õpetaja Andrale ja lastevanematele!

Signe klass

Pidasime piknikku ja maiustasime Mc Donalds`is.

Suured tänud õpetaja Andrale ja lastevanematele!

Signe klass